Individuálne riešenia

Vybrané práce
EN HU SK
Ripo Letna Zmes Biosaurus Villatesta Agroservis RC Ranch Contherm

Webstránky
a e-shopy

Profesionálne webové stránky a e-shopy pre náročných

Tlačový design
a fotografovanie

Príprava pre tlač a fotografovanie produktov

Branding
a marketing

Originálne nápady a marketingové riešenia ktoré sa nestratia

Individuálne
riešenia

Softvér vytvorený presne podľa Vašich potrieb

Individuálne riešenia

Programujeme softvér na mieru podľa individuálnych požiadaviek klientov. Vyvíjame individuálne softvérové riešenia pre rozsiahle podnikové projekty, ale aj jednoduché webové aplikácie určené pre nasadenie v sociálnych sieťach alebo na webových stránkach. Hravo si poradíme s tvorbou hier a aplikácií pre Facebook, naprogramujeme intranetové firemné aplikácie, CRM a manažérske systémy, databázové a objednávkové systémy.

Aplikácie vytvorené na mieru prinášajú do firemného prostredia vyššiu efektivitu procesov, lepšie využitie pracovného času a zlepšenie produktivity. Nezanedbateľná je možnosť ovplyvňovať do budúcna ďalší vývoj firemného softvéru podľa skutočných potrieb a smerovania firmy. Programovanie na mieru je preto pre podnikateľov ideálnym riešením. Pri programovaní softvéru a webových aplikácií používame moderné technológie vrátane PHP5, MySQL, HTML5, CSS3, XML, jQuery, Codelgniter.

Samotnému programovaniu predchádzajú konzultácie s klientom, na základe ktorých spoločne definujeme potrebné funkcie a vlastnosti softvéru. Podľa získaných informácií určíme najvhodnejšie technológie a pripravíme základný návrh aplikácie. Nasledujú vývojové a testovacie práce. Na záver vám dodáme dôkladne preverený spoľahlivý softvér presne podľa vašich špecifikácií, a zabezpečíme jeho spustenie do ostrej prevádzky.

Potrebujete vyvinúť softvér na mieru? Kontaktujte nás.

Niektoré z našich prác
VK Spartak Katalóg
01
Grafika / Print
Fatcamel.sk
02
Grafika
Villatesta Katalóg
03
Grafika
Letná zmes
04
Grafika