Tlačový design a fotografovanie

Vybrané práce
EN HU SK
Ripo Letna Zmes Biosaurus Villatesta Agroservis RC Ranch Contherm

Webstránky
a e-shopy

Profesionálne webové stránky a e-shopy pre náročných

Tlačový design
a fotografovanie

Príprava pre tlač a fotografovanie produktov

Branding
a marketing

Originálne nápady a marketingové riešenia ktoré sa nestratia

Individuálne
riešenia

Softvér vytvorený presne podľa Vašich potrieb

Tlačový design a fotografovanie

Ponúkame grafické práce a prípravu podkladov pre tlač – desktop publishing (DTP). Vypracujeme vám kompletné grafické návrhy tlačovín, typografické úpravy dokumentov ale aj grafický design reklamných materiálov a iných printových produktov. Kvalitný grafický vzhľad zvyšuje prehľadnosť a dôveryhodnosť dokumentov a tlačovín. V reklamnej tlači je profesionálny vzhľad tlačeného výstupu jednou zo základných podmienok úspechu.

Pri návrhu tlačového designu kladieme dôraz nielen na atraktívne kreatívne prevedenie, ale aj na naplnenie obchodného zámeru pre ktorý tlačovinu potrebujete. Starostlivo zvolíme správnu typografiu, vyriešime usporiadanie prvkov a navrhneme vhodné farby. Vytvárame grafický dizajn s vysokou výpovednou hodnotou, ktorý jasne odlíši vaše tlačoviny a reklamné materiály od konkurencie.

Dodáme vám kompletné grafické podklady pre tlač vizitiek, letákov, brožúr, kalendárov, hlavičkového papiera, promočných oznámení, reklamných banerov a plagátov. Vypracujeme digitálne dokumenty v rôznych formátoch vrátane fotografií a ilustrácií. V prípade záujmu zabezpečíme aj fotografovanie (najmä produktovú fotografiu), a prostredníctvom našich partnerov tiež väzbu a tlač.

Hľadáte expertov na grafické práce a prípravu podkladov pre tlač? Kontaktujte nás – každú objednávku realizujeme s maximálnym nasadením. Zvládneme aj náročné, rozsiahle alebo expresné grafické práce.

Niektoré z našich prác
VK Spartak Katalóg
01
Grafika / Print
Letná zmes
02
Grafika
Concept Architects
03
Grafika / Web
VK Spartak
04
Logo design